• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
8 Ne linje
0 Antar dhe 8 Musafire
Sot Vizita : 1465
Dje Vizita : 2655
Te gjitha vizitat : 3696928

Qysh me ndreq 4s Wifi

0 vota
98 shikime

E kom ni iphone 4s qe 1 vjet deri tani ka ba super sot kur u qova po ma qet qishtu 

 a ka naj zgjidhje??

pyetur Pri 19, 2015 ne iOS nga Abi

2 Pergjigjet

0 vota
10 euro ta ndreqi
pergjigjur Kor 22, 2015 nga leo
0 vota
Wifi ne iphone 4s ka mundesi mu ndreq ama te ben vetem per nje koh te shkurt dhe prap kthehet ne kete gjendje
pergjigjur Kor 22, 2015 nga Neko (4,810 poena)
...