• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
9 Ne linje
0 Antar dhe 9 Musafire
Sot Vizita : 1166
Dje Vizita : 1886
Te gjitha vizitat : 3692645

Qysh me hap instagram

0 vota
267 shikime
pyetur Sht 15, 2016 ne Instagram nga i panjohur

1 Pergjigje

0 vota
Per te hapur nje instagram duhesh te shkosh ne website-in e instagram qe eshte:instagram.com.

Hapi i pare eshte te hapesh website-in pastaj te shfaq ballinen e instagramit.

Hapi i dyte eshte qe ti nese e sheh formularin per te hapur nje akount atehere shko ne hapin e tret por nese nuk e sheh atehere duhet ta shohesh diku ku shkruan "sign up"dhe duhesh te klikojsh ne te.

Hapi i trete pasi te prekesh sign up atehere do te shfaqet nje formular ku ti duhet ta permbushesh formularin me disa te dhena qe ti ke,duhet te shkruash email-in apo numrin e telefonit dhe duhet te jete valid sepse duhet ta verifikojsh se nuk je nje robot,emrin,username-in apo pseodonim dhe paswordin tend

Hapi i katert eshte se duhesh te klikojsh "continue"

Hapi i peste dhe i fundit eshte qe te verifikojsh akountin tend dhe te kesh akses ne Instagram.
pergjigjur Dhj 16, 2016 nga Rajan
...