• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
5 Ne linje
0 Antar dhe 5 Musafire
Sot Vizita : 4488
Dje Vizita : 1639
Te gjitha vizitat : 3606489

Teuta Krasniqi Perrall me Tupan

0 vota
520 shikime
A e pat Teuta Krasniqin ne skype po fol me Bleron ,Emisioni prrall me tupan e paska ftuar Teuta Krasnqin dhe ajo flet me bleron live ne skype !!
Ishalla bashkohen Teuta dhe Blero jam fanse e Teuta Krasniqit

pyetur Pri 18, 2015 ne Filma nga Gonjaa

1 Pergjigje

0 vota
Filma jeni ka boni edhe ju blero teuta thu ti jon kumedit kush kta
pergjigjur Pri 19, 2015 nga gania
...