• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
13 Ne linje
0 Antar dhe 13 Musafire
Sot Vizita : 2642
Dje Vizita : 4553
Te gjitha vizitat : 3609196

Cili reper eshte me i miri per juve?

+1 vote
97 shikime

Cili nga reperet ne foto eshte i preferuari i juaj ?

Gold AG, Ledri, Getoar Selimi, Mc Kresha, Lumi B, Noizy, Unikkatili, Stresi apo Lyrical Son ?????

pyetur Pri 17, 2015 ne Muzike nga Raperi

2 Pergjigjet

0 vota

Qe kush osht baba i repit!!!

pergjigjur Pri 17, 2015 nga babastars
0 vota
Normal qe Mc Kresha o kingu kta tjert jon fallca kejt
pergjigjur Pri 19, 2015 nga Zogu
...