• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
10 Ne linje
0 Antar dhe 10 Musafire
Sot Vizita : 1161
Dje Vizita : 1886
Te gjitha vizitat : 3692640

Qyhs me mbyll instagramin njohkohsisht

0 vota
189 shikime
pyetur Sht 17, 2016 ne GT-I9500 nga i panjohur

1 Pergjigje

0 vota

Hyn ne website-in e instagramit (instagram.com)dhe kyqesh me akontin qe deshiron ta mbyllish.

Pastaj mbasi qe kyqesh ne instagram klikon ne profilin tend dhe mbasi qe klikon te dergon ne profilin tend dhe e prek butonin "edit profile" edhe te dergon ne nje faqe tjeter ku ti mundesh me i ndryshu disa te dhana te profilit tend pastaj shkon me posht dhe e sheh nje tekst qe shkruan "Temporarily disable my account"dhe kur klikon aty te dergon ne nje faqe tjeter ku ti duhesh te zgjdhesh nje arsye se pse deshiron ta mbyll profilin tend.Mbasi qe e zgjedh arysyen duhesh ta shenosh perseri paswordin tend dhe ta prekesh butonin me te kuq qe thot "Temporarily disable my account".

Shpresoj se te ka ndihmuar 

pergjigjur Dhj 16, 2016 nga Rajan
...