• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
10 Ne linje
0 Antar dhe 10 Musafire
Sot Vizita : 1260
Dje Vizita : 1886
Te gjitha vizitat : 3692739

Shes Fanpage Cristiano Ronaldo Fans 209K likes

0 vota
506 shikime
Shitet fanpage me emrin Cristiano Ronaldo Fans dhe ka 209K likes nuk eshte shume aktive per shkak se nuk kom postu shume ne te, qmimi fillestar 200Euro kush jep me shume e merr.

https://www.facebook.com/cristianoronaldocr7fansss
pyetur Mar 31, 2015 ne Shitje nga Neko (4,810 poena)

1 Pergjigje

0 vota
 
Pergjigja me e mire
Me fal .. a e ke shit Faqen??
pergjigjur Mar 9, 2016 nga i panjohur
e zgjedhur Mar 9, 2016 nga Neko
Po eshte shit fanpage flm
...