• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
11 Ne linje
0 Antar dhe 11 Musafire
Sot Vizita : 526
Dje Vizita : 3641
Te gjitha vizitat : 3620096

10 Sms falas ne ipko ?

0 vota
52 shikime

Qysh me i dergu 10 sms falas ne ditje IPKO ?
DERGO 10 SMS FALAS QDO DITE NE IPKO
Ju duhet te regjistroheni ketu:  http://my.ipko.com/   
SHIKO FOTON ME POSHTE 

 


Hapi 3. 
10 sms falas ipko 

Hapi 4.
10 sms falas ne ipko 

Hapi 5.
 
Dhe hapi i fundit  ju vjen [perseri nje sms ne tel si te hapi 4 . Dhe klikoni Vazhdo


Dhe ne fund hapet kjo faqja siq po e shihn pastaj vazhdoni te menaxhini llogarine tuaj nga komjuteri ,dhe mund te dergon 10 sms falas qdo dite.

pyetur Mar 31, 2015 ne Te tjera nga Shpetim (2,060 poena)

Pergjigja juaj

Emri juaj qe shfaqet:
Privatsi: Emaili do te perdoret vetem per te derguar lajmrime rreth pyetjes.
Anti-spam verification:
To avoid this verification in future, please log in or register.
...