• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
17 Ne linje
0 Antar dhe 17 Musafire
Sot Vizita : 566
Dje Vizita : 3641
Te gjitha vizitat : 3620136

Qysh me bo whatsapp-in me thirrje ?

+1 vote
24 shikime

Pyetja ishte qysh me aktivizu whatsapp me ze ?
 

Per te aktivizuar whatsapp me ze , per me bo thirrje edhe ne whatsapp sikur ne Viber ndiqni keta hapa me poshte:

1.Se pari bejeni uninstall whatsapp ne telefonin tuaj
2.Shkoni www.whatsapp.com/android 

(Shkarkojeni ku shkruan download dhe instalojeni ne telefonin tuaj)
3.Kerkoni kush e ka te aktivizuar dhe thuani te ju beje nje zile pastaj aktivizohet automatikisht.

Nese nuk gjeni dike qe ka te aktivizuar na shkruani ketu ne koment ne do tju japin numrin tone ju na shkruani pastaj ne ju thirrem per te ju ndihmu me aktivizu.

 

pyetur Mar 31, 2015 ne Rrjete Sociale nga Shpetim (2,060 poena)

Pergjigja juaj

Emri juaj qe shfaqet:
Privatsi: Emaili do te perdoret vetem per te derguar lajmrime rreth pyetjes.
Anti-spam verification:
To avoid this verification in future, please log in or register.
...