• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
17 Ne linje
0 Antar dhe 17 Musafire
Sot Vizita : 4592
Dje Vizita : 4456
Te gjitha vizitat : 3615601

Konflikti i Tunes me Cozman ?

0 vota
19 shikime

A eshte e vertete se Tuna eshte duke deshtuar ,A e rrahu Cozman pernime Tunen ?
Tuna i ka mohuar zërat se është rrahur nga Cozman. Tuna pas lajmit se reperi ia ka mavijosur syrin doli në publik me një grim perfekt që ja kishte mbuluar te gjitha shenjat. 

 Tuna tha se po ndjehet shumë e lumtur me të dhe së bashku do të merrnin pjesë në koncertet e radhës !

Por sa eshte e vertete kjo?Pasi që burime të gazetave kanë mësuar Tuna e ka anuluar koncertin të cilin duhej ta mbante mbrëmë së bashku me Cozman në 'Insomnia Club në Zvicër' dhe per kete Tuna nuk lajmroj fansat e saj per anulimin e kocertit gjë qe i zhgenjeu shume fansa te Tunes. 

Por si duket Tuna nuk anuloi vetem koncertin ne Zvicerr por edhe ne Shqiperi ! Këngëtarja po kalon shumë momente të kqija në karrierë pasi pas këngës ‘Fenix’ ajo më nuk ka pasur ndonjë këngë hit. 

Perjetime te keqija per Tunen si ne jeten private ashtu edhe ne profesion .
A ka filluar që të dështoj Tuna?

pyetur Mar 31, 2015 ne Lajme dhe Ngjarje nga BS

Pergjigja juaj

Emri juaj qe shfaqet:
Privatsi: Emaili do te perdoret vetem per te derguar lajmrime rreth pyetjes.
Anti-spam verification:
To avoid this verification in future, please log in or register.
...