• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
4 Ne linje
0 Antar dhe 4 Musafire
Sot Vizita : 1209
Dje Vizita : 1886
Te gjitha vizitat : 3692688

Lyrical Son A thu kush Teksti

0 vota
404 shikime

Lyrical Son vjen me A thu Kush 2015 ,
Lyrical Son A thu kush 2015 tekstiOooo ooo ooo
ooouu oouu ouuu
U bo Vonë,yeahh
Dita e mirë ma nuk po shkon,
Kurgjo nuk po m'shkon
Ti ke marr gjithqkaa aa

Koha plagen ma sheron,
Veq ti je ka mungonnn,
Ndodhesh tjeter kah,

Refreni

Hejj
Athu kush rrin me ty,
A thu kush ta fshin lotin,
A thu kush ven meje t'shtin me kesh ty ton kohen,

Dielli nmengjes ftyra jote,
mdel gjithmonë edhe pse,
sje ngat (.....) ti po m'gzon
T'lutna mos em kall

Refreni
Athu kush rrin me ty,
A thu kush ta fshin lotin,
A thu kush ven meje t'shtin me kesh ty ton kohen,

Dita e mirë ma nuk po shkon,
Kurgjo nuk po m'shkon
Ti ke marr gjithqkaa aa

Koha plagen ma sheron,
Veq ti je ka mungonnn,
Ndodhesh tjeter kah,
Naten vone gjithcka m'kujton
Veq pse shume ma shume me mungon,
gjumi me ty n'shtrattt
ti po m'gzon
T'lutna mos em kall

Athu kush rrin me ty,
A thu kush ta fshin lotin,
A thu kush ven meje t'shtin me kesh ty ton kohen,

A JU PELQE A JOO MORE HEJJJ ?

POOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
lYRICAL SON ATHU KUSH 2015 TEKSTI 

Lyrical son a thu kush teksti

pyetur Pri 12, 2015 ne Muzike nga Shpetim (2,060 poena)

1 Pergjigje

0 vota
A thu kush Lyrical son bravooo
pergjigjur Pri 13, 2015 nga edii
...