• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
6 Ne linje
0 Antar dhe 6 Musafire
Sot Vizita : 4490
Dje Vizita : 1639
Te gjitha vizitat : 3606491

Pyetjet dhe pergjigjet e fundit

0 vota
0 pergjigje 35 shikime
0 vota
0 pergjigje 46 shikime
0 vota
0 pergjigje 25 shikime
0 vota
3 pergjigje 268 shikime
0 vota
0 pergjigje 26 shikime
0 vota
0 pergjigje 110 shikime
0 vota
1 pergjigje 203 shikime
0 vota
5 pergjigje 1,004 shikime
0 vota
0 pergjigje 197 shikime
0 vota
0 pergjigje 38 shikime
0 vota
0 pergjigje 28 shikime
0 vota
1 pergjigje 189 shikime
0 vota
0 pergjigje 86 shikime
pyetur Mar 3, 2017 ne Rreth qysh-me.com nga Pochkatan
0 vota
1 pergjigje 249 shikime
pergjigjur Shk 25, 2017 ne GT-I9500 nga Neko (4,810 poena)
0 vota
0 pergjigje 474 shikime
pyetur Jan 20, 2017 ne Instagram nga Ideal
0 vota
1 pergjigje 168 shikime
0 vota
1 pergjigje 266 shikime
0 vota
1 pergjigje 264 shikime
pergjigjur Dhj 16, 2016 ne Instagram nga Rajan
0 vota
1 pergjigje 188 shikime
0 vota
1 pergjigje 245 shikime
0 vota
0 pergjigje 71 shikime
0 vota
1 pergjigje 516 shikime
0 vota
1 pergjigje 194 shikime
0 vota
1 pergjigje 213 shikime
Per te shikuar me shume, kliko per komplet listen e pyetjev ose etiketat e famhsme.
...